Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

En Güncel ve Yüksek Performanslı, Gereksinimlere Profesyonel Olarak Çözüm Getiren Tüm Teknolojileri Kullanıyoruz.

Sürekli araştıran ve kendini geliştiren ekibimiz sayesinde teknik ve teknolojik olarak en güncel çözümler, benchmarklar takip edilerek firma hafızasına kazandırılmaktadır. Esnek altyapılar sayesinde ortak çözümlerin farklı teknolojilere geçişi zahmetsiz ve maliyetsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

border
  • skype
  • gdrive
  • slack
  • jira
  • frame
app-progress
app-progress
app-progress

UNITINA

UNITINIA, her türlü eğitim faaliyetinin mobil ortamda gerçekleştirilebilmesi için, dinamik olarak tasarlanmış bir eğitim ve gelişim platformudur. Admin paneli aracılığı ile özelleştirilebilen ders, konu, soru ve yarışma imkanı ile çok yönlü ve dinamik bir yapıya sahiptir. Aktif olarak Play Store, App Store ve Web projesi olarak faaliyet göstermektedir.
ŞarjAll
Elektrikli araç sahiplerinin; Şarj istasyonlarının yerlerini harita üzerinden görebilmeleri, Randevu alabilmeleri, İstasyonları değerlendirebilmeleri, Şarj işlemlerini başlatabilmeleri, Online ödeme yapabilmeler sağlanmıştır

ŞarjAll - Tüm elektrikli araç istasyonlarını tek portal üzerinde birleştirdik.

image
image
BAZI PROJELERİMİZ

KUMANSİM ATIŞ SİSTEMLERİ

KUMANSİM askeri personel atış eğitimi amacıyla tasarlanmış, fiziksel hedeflere gerçek atış imkanı ile değişen senaryolar kurarak, çok yönlü atış gelişimine olanak sağlan bir programdır.Aktif olarak Polis Özel Harekat ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda kullanılmaktadır. Ayrıca savunma sanayi alanında faaliyet gösteren, HCARGE firması ile 360 derece atış poligonu, lazer silah atış simülasyonu vb. alanlarda faaliyetler yürütülmektedir.
app-progress
app-progress
app-progress
app-progress
app-progress